Idú dve kamarátky v aute a jedna druhej hovorí:
- "Radšej spomaľ, tu býva policajný radar."
Druhá spomalí, ale za chvíľu za nimi vyrazí policajné auto a zastaví ich.
- "Čo sa deje? Ja som predsa nešla rýchlo!" - bráni sa vodička.
- "To máte pravdu, madam. Tú červenú ste prešla len tridsiatkou."
Minulý týždeň sme správou o zdražovaní zarmútili majiteľov dieselových motorov.
A dnes prinášame opäť smutnú správu, ale pre majiteľov benzínových vozidiel: od dnešného dňa natankujú v priemere o 30hal/l drahšie.